Etkinlikler | Sanal Gerçeklik

Red Horizon


Bütün Sanal Gerçeklik Etkinlikleri:


Red Horizon’la sanaldan gerçeğe muhteşem dönüş

RED Horizon firması tarafından hazırlanan VR projelerle sanaldan gerçeğe müthiş bir geçiş yapacaksın Sioux (VR Oyun) ile savaşta iki tarafın da hissettiklerini ayrı ayrı deneyimlerken AvioVR (VR Uçuş Fobisi Uygulaması) ile sanalda yaşadığın duygular gerçek hayatını bire bir etkileyecek

AvioVR gerçekçi bir havaalanı ve uçuş deneyimi yaşatarak, katılımcıların uzman psikologlar eşliğinde, 2 gün içerisinde uçuş korkularını yenmelerini sağlayan bir sanal gerçeklik uygulaması.
Tekil veya dört kişilik gruplar halinde yapılmakta olan terapilerde katılımcılar, gerçeğe en yakın görüntü, ses ve animasyon efektleri ile havaalanında bilet alma, güvenlikten geçme, uçağa binme, uçak kalkışı, türbülans ve gök gürültüsü gibi zorlu hava koşullarında uçuş, gece uçuşu, gündüz uçuşu, uçağın piste inişi gibi uçuş öncesi ve uçuş esnasında yaşanabilecek her türlü deneyimi yaşayacaklar.

Bir western VR oyunu olan Sioux ise, Kızılderili savaşçı bir kahraman ile emekli bir kelle avcısının mücadelesine ortak olacaksın! İki karakteri de ayrı ayrı deneyimleyeceğin Sioux, sıradan wave shooter oyunlarından farklı olarak her bölümde farklı bir silah-eşya kombinasyonu kullanabilirsin.

Bu oyunda Kimi zaman düşmanın üzerine koşacak, mermilerden kaçacaksın, kimi zaman da düşmana görünmeden gizlice ilerleyeceksin! Hazır mısın!