Etkinlikler | Indie'ler

Armada Battle


Bütün Indie'ler:


Yerli MMO Korsan Oyunu Armada Battle

Monster Notebook Sponsorluğunda Yerli MMO korsan oyununu CNR Games Week Istanbul’da Oyun Canavarlarında Oyna!

Bir geminin kaptanı olabilir, uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralara atılabilir ve düşmanlarının korkulu rüyası olabilirsin!

Armada Battle, ücretsiz kayıt olup bilgisayarına indirmeden oynayabileceğin bir oyun. Küçük bir filika ile başladığın yolculukta düşman gemilerini batırıp deniz canavarlarını öldürerek ganimetler kazanabilirsin. Bu ganimetlerle daha güçlü gemiler satın alıp top ve envaiçeşit aksesuarla geliştirebilirsin ama unutma, bu yolda şan şöhret sahibi olmak da var, deniz dibini boylamak da…

Armada Battle Nasıl Oynanır?

Herkes oyuna belirli miktarda zıpkın, top ve gülleyle başlıyor. Altın ve daha değerli olan elmas olmak üzere 2 farklı para birimi mevcut. Deniz haritasındaki sandıkları topladığında elmas, deniz canavarlarını öldürdüğünde altın kazanıyor ve gemine ek aksesuarlar satın alabiliyorsun. Sistem gemilerini ve oyuncuları batırdığında deneyim puanı ve ödül topluyorsun. Görev hedeflerine ulaştığında aynı şekilde puan ve ödül kazanmaya devam ediyorsun.

Oyuncu Gemisi Batır ve Rütbe Kazan!

Başlangıç seviyesinde gerçek oyunculara karşı saldırı yapılmıyor ancak üst seviyelerdeki haritalarda kıyasıya bir rekabet seni bekliyor. Batırdığın her oyuncu gemisiyle savaş puanı kazanıp geminin altında görünen rütbeler elde ediyorsun. Yeterli deneyim puanı kazanınca korsanlık sınavına girerek sonraki seviyeye geçebiliyorsun.

6-10 Haziran’da CNR Games Week’e Gel, Monster Notebook’da Armada Battle Oyna!

Türk yapımı oyun 1 ay içerisinde 200 bin görüntülenmeyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Armada Battle’ı 6-10 Haziran’da Games Week’te gerçekleşecek 4v4 turnuvalarda sponsorluğunu yapan “oyun canavarı” Monster Notebook’da oynamanın keyfini çıkar!