• Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı
  • 6-10 Haziran 2018
Kalan Süre

E-Sports

E-Sports

Günümüzde E-Spor Turnuvaları 300.000.000 USD den daha büyük değere sahip bir pazar haline geldi. Dünya genelinde bu turnuvalarda verilen ödüller olimpik sporların çoğundan daha değerli konumda. “E-Sports” Yeni nesil sporlara daha fazla enerji harcamanın tam zamanı.
 
Games Week İstanbul kapsamında 3 kıtadan takımlar rakiplerine güçlü yanlarını, kazanma hırslarını göstermek için yarışmak ve yüzyüze tanışıp unutulmaz arkadaşlıklar kurmak için Istanbul’da buluşacak.
 
E-sporlara değer veriyoruz ve E-spor takımlarının bir araya gelebileceği bir platform oluşturmayı hedefliyoruz.
 

Sende KATIL; “savaş”, “koş”, “saklan”, “ateş et”, “ekip ol”, “iyileştir”, “taktikler oluştur ya da oluşturma”, “yalnız hisset, yenilmez hisset”, “hata yap, tekrar dene, daha iyi hatalar yap”, “ağla”, “kazan”, “mutluluktan ağla”, “yarış”, “yeni rakiplerle tanış, el sıkış”…
 

Ama en önemlisi “EĞLEN”
 

Son Teknoloji Şovlar

Oyun Dünyası’ndaki en son teknolojilerden haberdar olduğunu mu düşünüyorsun? Bunları gerçekten bilgisayarının ya da cep telefonu ekranından gördüğünü, yaşadığını mı düşünüyorsun? Gerçekten görmeye veya yaşamaya ne dersin! Üzerine giymeye ve dokunarak bu teknolojiyi hissetmeye?


6-10 Haziran tarihleri arasında Games Week Istanbul, sizlere en son teknolojileri sektörün devlerinden, en iyi çıkış yapan firmalardan ve yatırımcıların kendisinden öğrenme fırsatını sunuyor!


Games Week Istanbul’da olacakları kaçırmamak ve bu şovun içinde yer almak için fırsatı kaçırmayın!


Tüm Dünya’dan Oyun Geliştiriciler

Sizlerle tanışmak için İstanbul’a geliyorlar! Oyunlarıyla, fikirleriyle, dizaynlarıyla ve en önemlisi oyunlara olan tutkularıyla…
 

70.000 den fazla oyuncu oyun stüdyo ve geliştiricilerinin eserleriyle tanışacak ve belki bu eserleri ilk görenlerden birisi olacak!

 

COSPLAY Etkinlikleri

Kim olursan ol! Hayalindeki kahraman ol ya da sadece eğlenmek için Cosplay Etkinliklerine katıl!


Games Week Istanbul süresince, tüm dünyadan Cosplayer’lar Istanbul’da bir araya gelerek tüm modelleme, yaratıcılık ve rol yapma kabiliyetlerini gösterecekler!


Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni insanlarla tanışmak ve en önemlisi Cosplay konusunda ne kadar kabiliyetli olduğunu göstermek için kendinizi ve kıyafetinizi hazırlayın!


Görüntülemek için tıklayınız.